HAN OTTO ULUSLARARASI MÜHENDİSLİK A.Ş

  • (0212) 970 23 46
  • info@hanotto.com

Neden HAN OTTO ile çalışmalıyım?

Şantiyelerde en komplike ve sorunlu olan alanların başında asansör kuyuları gelmesine rağmen, bizim uzmanlık alanlarımız olan yukarıda bahsettiğimiz işler genelde kalifiye olmayan firmalara verilmekte veya bu hizmetler asansör firmalarından beklenmektedir. Özellikle 20 kat ve üzeri işlerde inşaat firmaları bu işlerde çok ciddi efor ve para kaybetmektedir. Asansör firmalarının bu işleri tercih etmek istememesi nedeni ile yüksek maliyetler sunulmaktadır. Bu işlerin yapımında refakat hizmeti talep edilmesi, malzemelerin hasar alması, işlerin gecikmesi ve sonraki kısa dönemlerde yapılan işlerin tekrar onarım gerektirmesi v.b. nedenler ile şirketler çok ciddi manada mali kayıplar yaşamaktadır.

Ayrıca dikeyde ve yüksekte çalışmak farklı bir uzmanlık gerektirdiğinden bu vb. işlerde ölümlü ve ağır yaralanmalı iş kazaları yaşanmaktadır. Uzman kadrosu ile şu güne kadar bu tarz bir ölümlü ve ağır yaralanmalı kaza yaşamamış olan şirketimiz bu prensipler doğrultusunda siz iş verenlerimizi de teminat altına alır.

Şirketimiz sektördeki tecrübeleri doğrultusunda, bu alanda açık görmüştür. Sizlerin çözüm ortağı olmayı talep etmektedir. Yukarıda bahsetmiş olduğumuz işlerde şantiye bütçenizi ciddi anlamda rahatlatacağı gibi kaliteli, kalıcı çözümler sunmayı hedeflemekte ve garanti vermektedir.