HAN OTTO ULUSLARARASI MÜHENDİSLİK A.Ş

  • (0212) 970 23 46
  • info@hanotto.com

HAN OTTO ile hangi aşamada çalışmalıyım?

HAN OTTO yukarıda çokça bahsettiğimiz üzere çözüm partneridir. Tercihen projenin başında sizlerle olmayı dilesekte, projenizin her safhasında sizlerin davetine icabet etmek bizim için şeref ve onur olacaktır.

Özellikle yüksek hızlı ve çok katlı asansörlerin teslim süreçlerinde saha personel mühendislerinin asansör konusunda yetersiz olmaları nedeniyle hem asansör firmaları, hem de müteahhit firma çok ciddi maddi kayıplara uğramaktadır. HAN OTTO’nun danışmanlığında gerek teslim süreçlerinde ve gerekse teslim sonrası kullanımlarda bizlerle çalışmanın konforunu yaşayacağınızı temin etmekteyiz. HAN OTTO sizin sorunlarınızı çözmekten daha öncelikli olarak sorun oluşturacak şartlara odaklanır ve bu şartları ortadan kaldırır.

Kontrol firmaları asansör vb. aksamların ana hatlarını bilir. Ancak detaylar konusunda bilgi sahibi değildir. Ayrıca kontrol firmaları sorunu raporlar. HAN OTTO ise sorunlarınızın çözümüne odaklanır.

Her hangi bir projeniz olmasa dahi bizlere vereceğiniz bir randevu ile ilgili sorumlunuzla tanışmak ve sizlere sunum yapma fırsatı vermeniz bizi mutlu edecektir.